Bruģēšana

Brugesana Baltakmeni 5

Bruģis, iespējams, mūsdienās ir viens no visizplatītākajiem pagalmu un iebraucamo ceļu segumiem. Tas ir izturīgs, viegli un ātri klājams. Ar bruģi ir iespējams ieklāt jebkādas formas pagalmu un likt īpašumam izskatīties sakoptākam. Bruģa klājuma ilgmūžība ir jau pārbaudīta vērtība, jo tas neplīst un nenolietojas daudzu gadu garumā. Bruģakmens tiek pārdots dažādās krāsās, tādēļ ir iespējams veidot dažādus ornamentus, rakstus un mozaīkas.

 

SIA “Plastik” piedāvā pamatnes sagatavošanas un bruģa ieklāšanas pakalpojumus. Mēs šajā jomā jau darbojamies ilgi un mūsu iekrātā pieredze ļauj mums paveikt savu darbu ātri, efektīvi un pats galvenais, kvalitatīvi. Mūsu firma spēj pielāgoties jebkurai klientu vēlmei un vajadzībai, turklāt, mūsu pieredzējušie un kompotentie speciālisti spēs rast risinājumu jebkurai problēmai, kas varēs rasties bruģa ieklāšanas laikā.

 

Par uzņēmumu

Kontaktinformācija

Projekti

SIA "Plastik" ir būvuzņēmums, kas būvē, remontē un renovē ar augstu kvalitāti, gan dzīvojamās mājas, ciematus, industriālās ēkas un individuālus objektus, turklāt par konkurentspējīgām cenām...  Lasīt vairāk

Abula iela 1, Valmiera, LV - 4201

29222393  - Kontakttālrunis

23203595  - Grāmatvedība

plastik projekti galerija

2017 @ plastik.lv